Sadece 10 derste farkı hissedecek 20 derste farkı görecek

30 derste tamamen farklı bir vücüda sahip olacaksınız

3 derslik tanışma paketi sadece 200₺ Hemen arayın.

90 212 277 38 85

4 haftada eski formuna dönmek için hemen arayın

90 212 277 38 85

Aslı ÇOPUR

Pilates Eğitmeni

Aslı ÇOPUR

1976 yılında Ankara’da doğdu.

1992 yılında TED Ankara Koleji, 1996 yılında Bilkent İşletme Fakültesi’nden mezun oldu.

MT olarak girdiği İNTERBANK ta, Ankara Şubesinde 2 yıl çalıştıktan sonra 1998 yılında İstanbul’a geldi. Ankara’da Kurumsal Şube, İstanbul’da ise Hazine bölümünde farklı görevlerde çalıştı. Sonrasında 2001 yılından itibaren Akbank Private Banking Strateji ve Yatırım Yönetimi bölümünde çalıştı.

Üniversite yıllarından itibaren spor hayatinin hep bir parçası oldu. Farklı spor kulüplerinde birçok farklı egzersiz yaptı, pilates ile katıldığı grup mat derslerinde tanisti. 2014 yılında PPS İstanbul, Halim Erçeri ile birlikte özel Pilates dersleri almaya başladı ve yıllardır aradığını bulduğuna karar verdi.

Ruhuna ve bedenine iyi geldiğini düşündüğü, kendisini ve bedenini keşfetme yolculuğunda en büyük adımlarından biri olan bu konuda, hocasının da desteği ve yönlendirmesi ile ilk aşamada amatör bir ruhla derinleşmek amacıyla, 2017 de BAPS Academy den Anatomi, Reformer ve Mat Module 1 eğitimlerini aldı. Bir yandan çalışmaya devam ederken bir yandan kendisi pilates yapmaya devam etti.

2018 başında 22 yıllık kurumsal hayatına ara vermeye karar verdi ancak bu ara ve kendini dinleme surecinde kurumsal hayata dönmeme kararı aldı ve eğitmenliğe adim atmak üzere yine BAPS Academy den Reformer ve Mat Module 2 eğitimlerini tamamladı. Su anda Pilates ile tanışmasını ve bir yasam bicimi haline getirmesini sağlayan PPS İstanbul da Halim Erçeri onculuğunda pilates eğitmeni olarak çalışıyor.